K personalizaci obsahu a fungování uživatelského prostředí našich stránek používáme soubory cookies.
Pro více informací a možností navštivte naše Zásady cookies.

Autorská práva

       Využívání Internetové prezentace
Uživatel nebo jeho zákonný zástupce, který využívá internetové prezentace Nakladatelství UMÚN s.r.o., je plně odpovědný za veškeré používání této prezentace. Uživatel nesmí provádět žádné kroky, které by vedly k poškození dobrého jména Nakladatelství UMÚN s.r.o. nebo způsobily finanční ztrátu společnosti.

      Copyright
Veškerý obsah této internetové prezentace Nakladatelství UMÚN s.r.o. je: Copyright © 1993 - 2024 Nakladatelství UMÚN s.r.o., Nad Školou 1289, Liberec 30, 463 11, Česká republika. Tato prezentace je uživatelům k dispozici pouze pro jejich osobní a nekomerční využití. Uživatel nesmí modifikovat, kopírovat, distribuovat, přenášet, zobrazovat, reprodukovat, publikovat, licencovat, vytvářet pozměněné materiály nebo prodávat informace, produkty nebo služby získané z této prezentace bez souhlasu Nakladatelství UMÚN s.r.o.

      Zodpovědnost za obsah prezentace
Informace publikované v této prezentaci mohou obsahovat nepřesnosti a chyby. Společnost Nakladatelství UMÚN s.r.o. může provádět změny a opravy kdykoli a neručí za jakékoli škody, které by mohly vzniknout využitím informací, produktů a služeb z této prezentace.

      Odkazy na třetí strany
Tato prezentace obsahuje odkazy na třetí strany, které nejsou spravovány společností Nakladatelství UMÚN s.r.o. a Nakladatelství UMÚN s.r.o. nezodpovídá za obsah, produkty nebo služby těchto stránek.